About the author

Related Articles

4 Comments

 1. 1

  Anonymous

  وجود انتخابات در اداره کار هایتان یک پدیده ای مثبت است و مردم را به کارتان زیاد تر امیدوار میکند..کوشش کنین با قضایای پیچیده ای افغانستان ومنطقه ودنیا واقعبینانه و منصفانه برخورد کنید و زمینه گردهم ای مردم را به روی نقاط اتفاقی فراهم کنید وبرای اداره اختلافات میکانیزم های کار امد را به وجود بیاورید.
  نسلهای نو واینده را با دین و تمدن و فرهنگ شان پیوند بدهید و خود نمونه انچه میگوید باشید..
  توجه جدی به طبقه ای زن بدهید و برای بلند بردن فهم و جایگاه اجتماعی انان در چهار چوب تعلیمات والای اسلام کوشش کنید ونگذارید که این وظیفه را غربزده های دین ستیز ودین گریز به دست بگیرند. باید با برداشتهای متحجرانه بعضی از متصدیان دین مبارزه صورت بگیرد و در روشنی ضروریتهای امروزی از نصوص دین مبین اسلام راه حلهای مناسب برای مشکلات اجتماعی وسیاسی و اقتصادی وروانی مردم تقدیم کنید.
  معجزه این دین در همین نهفته است که اخر دیانات است و صلاحیت رهنمود انسانها را در هر زمان وهر مکان دارد, وشما باید در ایجاد فهم درست ومعاصر از دین دست به کار شوید و با تمام مشکلات سر راه ایجاد یک جامعه اسلامی معاصر مبارزه کنید..بعضی از این مشکلات در فهم نصوص دینی است ودر فهم روح این دین بزرگ..دین برگزیده ای خداوند..دین اسلام

  موفق باشید

  Reply
 2. 2

  سلیمان

  سلام برادر عزیز!

  نام خدا چقدر نظر خوب دارید. بیا خودت هم در این کاروان شامل شو و در اقامه دین عملا سهم بګیر. از نظر تان معلوم هویدا است یک فرد بسیار مفید در راه خدا باشی.

  تشکر

  سلیمان

  Reply
 3. 3

  Anonymous

  از دعوت تان یک جهان سپاس..کار خیر که این برادران ویا برادران دیگری برای بهتری این کشور وبهبودی مردم ان و سر بلندی دین اسلام انجام میدهند, کاریست بسا بزرگ و بنیادین ومن از هیچ نوع همکاری در حدود استطاعت دریغ نمیکنم..این همکاری چه به صورت مشوره باشد ویا نقد سازنده و یا دفاع از مواقف بر حق شان ویا دعا برایشان…اسلامگراهای افغانستان ضرور نیست که همه در زیر یک سقف گرد هم جمع شوند و به شکل یک حزب و یا جریان سیاسی کار کنند…انها باید در همه عرصه های زندگی هرکس در زمینه تخصص خود کوشش خود را به خرچ دهد و کوششهای خود را در یک راستا هماهنگ کنند ویکدیگر را تکمیل نمایند..
  باید امادگی کار روی تحقیق اهداف بزرگ را داشته باشیم ودر تفاصیل هر کس و اختیارش 🙂

  موفق باشید

  Reply
 4. 4

  Anonymous

  السلام علیکم .
  الله تعالی نه ورته د وطن او اسلام په لار کی د لا زیاتی کامیابی په هیله.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

د جمعیت اصلاح ویب سایټ ټول حقوق خوندي او د ويب سایټ د نوم په یادولو یې کاپي کول مجاز دي